Поиск

Бретонка на пикнике, vol. 3


Привет-привет! Меня зовут Тоня, я - основательница бренда городских бретонок white and stripe. Сегодня мы снимаем новую героиню. Знакомьтесь, это Оля

Как обычно, начнем с блица - это 5 вопросов, потом можем в свободном режиме разговаривать

Поехали!

Нормандия или Прованс?

Прованс!

Ты там была или хотела бы?

Так, однозначно! В Нормандії не була, але була в Провансі і це просто прекрасний регіон для відпочинку: гори, море, прекрасна їжа і чудові люди, що ще потрібно?

Ничего! Это идеальная история!

Сирень или пионы?

Сирень!

Сухое вино или шампанское?

Вино. Раз Прованс, таки виноКиев либо другой город? Если бы не Киев где бы ты хотела жить либо жила?

Я люблю Київ дуже сильно, але найбільше всього мене вразив Буенос айрес, де я жила колись 5 років і досі жодне європейське місто не побило його за рівнем комфорту, бурхливості і взагалі різномаїття. Тому я його рекомендую як суміш Нью-Йорка, Барселони, Парижа, Мадрида і всього. Воно того варте!

Я в шоке! Летим в Буенос-Айрес, ребята!

Да! І з тельняшкой-бретонкой! Це ще й саме модне місто, яке я бачила, до речі.

Класс! Очень! Ну, кстати, я слышала неоднозначные отзывы про Буенос-Айрес, поэтому ты первая, кто бы так прям…

Так! Він дуже контрастний! Для початку, якщо хтось не був в Латинській Америці чи в Азії, може здатись трошки дивним, тому що сусідство бідності і багатства і чогось такого дивного, воно може лякати трохи - трущоби, коли прямо з аеропорту приїжджаєш, але саме по собі місто, воно відносно молоде, але в ньому стільки змішалось багато культур і особистостей цікавих, і настільки воно яскраве. Воно живе цілодобово,

там настільки весело, кожен щось для себе знайде і дивовижна кухня! Тому я вважаю, що, в принципі, квиток заокеанський-далеко, він того вартий! Щоб там побути ну хоча б мінімум тиждень, інакше просто не буде навіть часу його обійти. Тому рекомендую!

Класс! Буенос-Айрес, мы записали.


Скажи, пожалуйста, чем ты занимаешься?

Я зараз частково - фултайм з Луною, моєю прекрасною дівчинкою-ураганчиком, за освітою я культуролог і зараз займаюсь журналістикою.

Класс! Если бы не журналистика, чем бы ты занималась другим? Что тебе еще близко?

Думаю, що я би знімала кіно, або працювала в кіноіндустрії, з чимось пов'язаним з мистецтвом і написанням сценаріїв, щось між цим.

Но ты не практиковала это?

Не практикувала, але в мене кіно - одна з моїх спеціальностей також, тому я думаю, що як варіант це або на майбутнє

перспектива, або якби я обирала колись щось по іншому, то мабуть більш заглиблювалась в старий кінематограф.


Здорово! Ребята, Оля просто фантастическая!


Расскажи, пожалуйста, сколько у тебя бретонок и если есть какая-то история, поделись, пожалуйста.


Так! Я взагалі просто фанат бретонок, починаючи якраз, напевне, з кіно, коли я подивилась “À bout de souffle” Годара - “На последнем дыхании”, там головна героїня Джейн Сіберг, вона ходить просто в класичній прекрасній бретонці і я тоді подумала “Вау!Боже, це так стильно!”. Це Франція, нова хвиля і вона така красива, тендітна!


Когда это было?


Це було років 10 тому, приблизно. І з тих пір я стала просто одержима цими смугастими штучками і тоді не було White and stripe, пам'ятаю, була на 1 чи 2 курсі і я їх купувала в воєнторзі там ближче до вокзалу є один, я їх там знаходила, майки біло-сині, прості тєльняшки

і реально це були всі тєльняшки, які в мене були, потім я їх і брату дарувала і друзям, реально мені подобалось. А от фактично рік назад, я дуже хотіла знайти чоловікові подарунок - тєльняшку, бретонку біло-синю, саме біло-синю, і в нас якраз був такий форс-мажор, тому що ми мали відлітати в Грузію і я просто зайшла на сайт, швидко знайшла те, що мені треба, мені сподобалось, що все дуже зручно працює, тобто я одразу знайшла, все проплатила, побачила, що буде доставка, вирішила -супер! І потім я взагалі була приголомшена, коли в мене був дуже складний день, якщо make long story short, ми приїхали в ветеринарну головну лабораторію, щоб взяти довідку для собаки за день до вильоту, а мені сказали - “У вас тут такого штампіка нема і ми нічого вам не дамо” і просто в мене був жах і істерика майже, дитина кричала, собака кричала, всі плакали.І мій тато намагався це з ветеринарами розрулити якось. А вони з кам'яним обличчям казали “ Ні! Ваша собака нікуди не полетить!” І в той момент я пам'ятаю, що в мене мала бути доставка бретонки, а я просто там пожар-пожар, все горить і тут тато сказав “в тебе буде доставка?” а я кажу “Дівчина приїде зараз сюди”. І тут у вет-клініку на Соломянці Тоня приїжджає, як Чіп енд Дейл і я тільки пам'ятаю, що я стою в цьому кабінеті, бюрократія і просто відкриваються двері, Тоня просовує татові пакунок, в потім просто було таке відчуття радості від того, що не просто я знайшла те, що я шукала в подарунок, а саме відчуття, що людині дійсно не байдуже на клієнта, людина привезла цю річ, вона була прекрасно обгорнута, в чудовій сумочці, яку я й досі таскаю і я подумала “Ух ти! Це дійсно класно, що є такий чудовий сервіс, якісна річ, яку я

досі таскаю. Так, це чоловікова бретонка, але більшість часу таскаю я, тому що ну якби, навіщо чоловікові її носити, якщо я можу її носити?!

Действительно!


Так! Вона була з нами в Грузії все літо, ми беремо її в подорожі весь час, і звісно я дуже рада, що тепер в Києві і взагалі всюди в Україні і в будь-якому куточку можна знайти просто класну бретонку, розказати свою історію, ще й потім написати Тоні, що вона класна і пити з нею вино!


Это фантастическая история, на самом деле, потому что я то знаю ее с другой стороны и для меня она… Ну, первое время для меня такие истории были не то, что регулярны, но очень часто, тогда я еще сама очень много работала с клиентами, отвозила все, я сама работала. И поэтому, я как бы каждый день привозила бретонки клиентам, были всякие истории, поэтому для меня привезти не в это место, а в другое было на уровне нормы и я спокойно к этому относилась. Но в ветеринарную клинику я, конечно, ни разу еще не ездила. Да, она была в таком непонятном месте, но все равно это было крутое приключение и я очень рада, что мы после этого вот так продолжили общаться. Ну я просто в восторге. Ребята, я думаю, вы тоже! Если у вас есть к Оле какие-то вопросы, тут будет окошко, пишите пожалуйста


Пишіть!


...она все расскажет! Мы можем ее еще пригласить на прямой эфир, если вам будет интересно, поэтому, пишите в окошко, мы будем рады!

І я буду рада!


Предлагаю на этом заканчивать! Спасибо всем и до новых встреч в “Бретонка на пикнике”. Пока-пока!

Пока-пока!