top of page

Жіночі бретонки

  Супутні товари

  Жіноча бретонка – один із найпопулярніших елементів базового жіночого гардеробу. Бретонка – це смугаста футболка або лонгслів із класичним чи спущеним рукавом.

  Купити жіночу бретонку означає поповнити гардероб абсолютно універсальною одиницею.
  Стилісти часто вибирають для клієнток смугастий одяг, тому що він застосовний і доречний і в звичайному житті, і в діловому, а також у подорожах.

  Бретонка – це більше ніж тільник

  Це не просто морський одяг. Бретонка – це смугастий одяг з морським настроєм, з атмосферою пригоди та свободи, навіть у межах міста. Вона може бути і більш жіночною, і маскулінною, і різного крою і кольору.

  Основна палітра кольору бретонок White and Stripe: червоний, синій, блакитний, чорний, блакитний.

  Майже кожна наша модель є з різними видами рукава:

  • з коротким;

  • з довгим рукавом;

  • зі спущеним.


  Бретонка з коротким рукавом

   

  Жіноча футболка так само часто споживається, як і базова біла футболка. Її можна надіти до ділових і casual штанів, джинсів, шортів та спідниць; Добре піддягати під сорочки, створюючи розслаблений outfit і точно обов'язково брати з собою у відпустку як елемент resort-капсул.


  Жіночий лонгслів у смужку такий самий універсальний.

  Бретонка з довгим класичним рукавом
  Підходить до більш класичних консервативних образів із брюками, джинсами та спідницею, жакетом або джемпером.
  Хоча це також залежить від кольору бретонки та вашої фантазії. Якщо додати смугастий лонгслів до спідниці в клітку та доповнити яскравими аксесуарами, образ стає більш незвичайним та оригінальним.


  Бретонка зі спущеним рукавом
  Такий смугастий лонгслів – більш розслаблений елемент гардеробу.
  Всупереч частому побоюванню дівчат носити спущений рукав, він оригінально виглядає, сприяє комфорту та свободі рухів.

   

  З діловими брюками бретонка зі спущеним рукавом робить образ жіночним, зі спідницею міні – задерикуваним та грайливим, з довжиною міді – благородним.
   

  Трикотажна бретонка також впливає на завершеність образу - сама смужка "наповнює" його, завдяки чому образ стає цікавішим і розглянутим.

  Смугаста футболка або лонгслів допомагає швидко відповідати на питання "що надіти", спрощує вибір та сполучність елементів одягу та підходить для кожного гардеробу.
  Це і робить бретонку базовою річчю та такою частою гостею у гардеробі кожної дівчини.

  Ви можете придбати бретонку на сайті White and Stripe в розділі «Жіночі бретонки». І замовити кастомізовану бретонку з індивідуальною вишивкою у розділі «Бретонки з вишивкою на замовлення».

  bottom of page